Διευθύντρια στο σχολείο μας είναι η κ. Μελιτζάνη Αναστασία ΠΕ84, ενώ υποδιευθύντρια η κα Μπέτσα Χρυσούλα ΠΕ11.

Οι καθηγητές της σχολικής χρονιάς 2018-2019 είναι οι εξής:

Θεολόγος (ΠΕ1) Φιλόλογοι (ΠΕ2) Μαθηματικοί (ΠΕ3)
ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ ΕΥ.

-

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ Θ.

ΔΗΜΑΚΟΥ Δ.

ΧΑΛΚΙΤΟΣ Μ.

ΖΙΟΓΚΟΥ Μ.

ΠΟΥΡΓΑΛΗ Ε.

ΚΑΤΣΑΓΑΝΗ Γ.

ΑΣΗΜΕΝΙΟΥ Μ.

ΧΟΛΕΒΑΣ Θ.

Φυσικός,Χημικός,Βιολόγος (ΠΕ4) Αγγλικών,Γαλλικών,Γερμανικών (ΠΕ6,5,7) Γυμναστές (ΠΕ11)
ΚΑΡΑΤΖΙΑ Ζ.

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ Σ.

ΚΑΜΠΟΥΡΗ Α.

ΣΙΝΟΥ Α.

ΜΕΝΟΠΟΥΛΟΥ Ε. - ΜΟΡΔΟΥ Ν.

ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΥ Π.

ΜΠΕΤΣΑ Χ.

ΓΚΑΝΕΤΣΟΥ Χ.

Οικ.οικονομίας-Κοινωνιολόγος (ΠΕ80,78) Καλλιτεχνικών-Μουσικής (ΠΕ15,79) Πληροφορικής-Τεχνολογίας (ΠΕ86,88)
ΓΑΡΓΑΛΕΤΣΟΥ Ε.

-

ΒΙΣΒΑΡΔΗ Ζ.

ΜΑΛΦΑ Μ.

ΣΙΔΕΡΗΣ Ι.

ΜΕΛΙΤΖΑΝΗ Α.

ΚΡΙΤΣΩΤΑΚΗΣ Μ.

ενώ ως βοηθητικό προσωπικό εργάζονται οι:

Καθαρίστρια: Μπράτση Α.

Κυλικείο: Καπετανάκης Μ.

Οι μαθητές της σχολικής χρονιάς 2018-2019, είναι 234:

ΤΑΞΗ Α Β Γ
ΑΓΟΡΙΑ 45 43 35
ΚΟΡΙΤΣΙΑ 56 28 27
ΣΥΝΟΛΟ 101 71 62

 

Οι αριστεύσαντες μαθητές της σχολικής χρονιάς 2017-2018 είναι οι εξής:

Α' τάξη

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΒΑΘΜΟΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 κ 12/14
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 19 κ 11/14
ΚΟΥΝΔΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19 κ 6/14
ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 19 κ 2/14
ΚΥΡΑΝΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19 κ 1/14
ΚΑΡΑΜΠΙΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 18 κ 13/14
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 18 κ 11/14
ΡΑΠΠΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 18 κ 10/14
ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΑΓΓΕΛΟΣ 18 κ 9/14

Β' τάξη

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΒΑΘΜΟΣ
ΒΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 19 κ 4/14
ΜΟΣΧΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 19 κ 1/14
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 19 κ 1/14
ΛΕΚΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 18 κ 13/14
ΤΑΡΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 18 κ 9/14
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΡΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 18 κ 8/14

Γ' τάξη

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΒΑΘΜΟΣ
ΖΑΦΕΙΡΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ 19 κ 11/14
ΓΩΓΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 19 κ 9/13
ΜΑΝΤΕΛΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 19 κ 9/14
ΣΕΡΑΦΕΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ 19 κ 2/14
ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 18 κ 11/14
ΚΟΥΛΟΥΡΙΔΗ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ 18 κ 10/14
ΑΘΟΥΣΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 18 κ 8/14

Το 15μελές μαθητικό συμβούλιο του σχολείου μας αποτελείται από τους μαθητές:

ΠΡΟΕΔΡΟ: Λέκκα Χρήστο ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟ: Γκουράση Άγγελο ΓΡΑΜΜΑΤΕΑ: Ξυνό Φαίδωνα

και μέλη τους: 1.Σιάνα Ιζαμπέλα 2.Άγκο Άντι 3.Βάις Ιωάννα 4.Ζενέλι Κλαούντιο 5.Καρτσίνι Αλεξ 6.Κατσουλάκη Λευτέρη 7.Μανίκα Λευτέρη 8.Μπομπάκου Βασιλική 9.Μπράτσι Λουκά 10.Πέτσα Έφη 11.Στεργιώτη Χαράλαμπο 12.Μέλλο Θωμά