ΩΡΕΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗΣ ΤΩΝ ΓΟΝΕΩΝ

Η παράδοση των ελέγχων του 57 Γυμνασίου Αθηνών θα γίνει την Πέμπτη 14 Ιουνίου 2018, και ώρα 11.00΄.

Οι μαθητές που παραπέμπονται, θα παρακολουθήσουν μαθήματα ενισχυτικής διδασκαλίας. Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα των μαθημάτων. ΠΡΟΣΟΧΗ!!!! Οι μαθητές να φέρνουν μαζί τους τα βιβλία και τα τετράδιά τους.

Οι Συμπληρωματικές Εξετάσεις Β΄ περιόδου Ιουνίου θα ξεκινήσουν την Πέμπτη 21 Ιουνίου 2018. Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε το πρόγραμμα των εξετάσεων. Τα Αποτελέσματα θα εκδοθούν την Τετάρτη 27/06/2018.

Για την εγγραφή των μαθητών/τριών στην Α΄ Τάξη του Γυμνασίου, οι Κηδεμόνες θα πρέπει να προσκομίσουν έως τις 28 Ιουνίου 2018 τα σχετικά δικαιολογητικά. Πατήστε ΕΔΩ για να δείτε ποια δικαιολογητικά χρειάζονται.